Skip to main content

Kirvesmies/Timpuri

Haemme asiakkaillemme KIRVESMIEHIÄ/TIMPUREITA, jotka hoitavat työnsä hyvällä asenteella ja rautaisella ammattitaidolla. Työtehtäväsi ovat kirvesmiehen hommia lattiasta kattoon osaamisen ja kokemuksen mukaan. Työt tapahtuvat sekä uudis- että saneeraustyömailla

vaihtelevissa kohteissa. Kauttamme sinun on mahdollisuus työllistyä sekä pitkiin että lyhyisiin työsuhteisiin, ja käytännössä meillä on aina töitä tarjota osaavalle ja motivoituneelle kirvesmiehelle.

Toivomme sinulta:

  • Kokemusta timpurin/kirvesmiehen tehtävistä
  • Kykyä itsenäiseen työskentelyyn.
  • Voimassa olevaa työturvallisuuskorttia.
  • Omat työkalut katsotaan myös eduksi.

Tarjoamme sinulle:

  • Aina vähintään TES:n mukaisen, hyvän palkan sekä bonusta erinomaisesta työstä.
  • Mahdollisuuden vakinaistua Boltille tai suoraan asiakkaallemme.
  • Työterveyspalvelut käyttöösi heti ensimmäisestä päivästä alkaen.
  • Laadukkaat työvaatteet ja -varusteet.
  • Ammatti- ja kielitaitoista apua sekä neuvontaa työsuhdeasioihin.
  • Käyttöösi Boltin oman sovelluksen, jonka kautta haet tulevia töitä nopeasti ja helposti sekä tavoitat yhteyshenkilösi vaivatta.
  • 250 euron suosittelubonuksen sinulle ja suosittelemallesi kaverille, kun teillä tulee 300 työtuntia täyteen Boltilla (edellyttää voimassa olevaa työsuhdetta Boltilla).

Bolt.Works on valtakunnallinen henkilöstöpalveluyritys. Etsimme tekijöitä yli 800 asiakkaallemme, joiden joukossa ovat rakentamisen, teollisuuden, logistiikan, kiinteistöhuollon ja HoReCan suurimmat toimijat. Henkilöstöpalveluyritysten liiton HPL:n ja Rakennusteollisuusliiton RT:n jäsenenä hoidamme työsuhteeseesi liittyvät asiat luotettavasti ammattitaidolla. Lähetä siis hakemuksesi, niin otamme yhteyttä sinuun mahdollisimman pian!

Kiinnostuitko? Lisätietoja tehtävästä antaa oman alueesi yhteyshenkilö, jonka yhteystiedot löydät alta:

Lappeenranta  
Topi Peuhkuri
topi.peuhkuri@bolt.works
050 465 1773

Hyvinkää
Tarmo Laakso
tarmo.laakso@bolt.works
040 721 8688

Turku
Nelli Hyvärinen
nelli.hyvarinen@bolt.works
050 476 0215

Rovaniemi
Jennika Pasula
jennika.pasula@bolt.works
046 922 7852

Kokkola
Jarno Reinikainen
jarno.reinikainen@bolt.works
050 313 9892

Helsinki
Jere Jantunen
jere.jantunen@bolt.works
050 400 3381

Lahti
Miia Vesanen
miia.vesanen@bolt.works 
050 435 7691

Oulu
Juho Antinoja
juho.antinoja@bolt.works
050 477 0345

Kuopio
Ville Asikainen
ville.asikainen@bolt.works
050 308 1710

Tampere
Jenny Laaksonen
jenny.laaksonen@bolt.works
040 660 4658

Raahe
Mika Martikkala
mika.martikkala@bolt.works
040 351 4923

Joensuu
Stella Laukkanen
stella.laukkanen@bolt.works
050 526 7584

Kajaani
Pasi Pellikka
pasi.pellikka@bolt.works
050 3315 943

Hämeenlinna
Niina Partanen
niina.partanen@bolt.works
050 502 0189

Jyväskylä
Aapo Malinen
aapo.malinen@bolt.works
050 442 0179

Vaasa
Silja Nyrhinen
silja.nyrhinen
050 470 1895

Seinäjoki
Roosa Ojala
roosa.ojala@bolt.works
050 471 3842

Kouvola
Anni Syrjänen
anni.syrjanen@bolt.works
050 400 0856

Kemi
Marjaana Rousu
marjaana.rousu@bolt.works
050 477 3807

Lisää avoimia rakennusalan työpaikkoja:

Rakennusapulainen/apumies, useita sijainteja

Maalari, useita sijainteja

Rakennussiivooja, useita sijainteja

Telineasentaja, useita sijainteja

Maarakentaja, useita sijainteja

LVI-asentaja, useita sijainteja
 

Hakusanat: rakennusalan avoimet työpaikat Lappeenranta, rakennusalan avoimet työpaikat Hyvinkää. rakennusalan avoimet työpaikat Turku, rakennusalan avoimet työpaikat Rovaniemi, rakennusalan avoimet työpaikat Kokkola, rakennusalan avoimet työpaikat Helsinki, rakennusalan avoimet työpaikat Lahti, rakennusalan avoimet työpaikat Oulu, rakennusalan avoimet työpaikat Kuopio, rakennusalan avoimet työpaikat Tampere, rakennusalan avoimet työpaikat Raahe, rakennusalan avoimet työpaikat Joensuu, rakennusalan avoimet työpaikat Kajaani, rakennusalan avoimet työpaikat Hämeenlinna, rakennusalan avoimet työpaikat Jyväskylä, rakennusalan avoimet työpaikat Vaasa, rakennusalan avoimet työpaikat Seinäjoki, rakennusalan avoimet työpaikat Kouvola, rakennusalan avoimet työpaikat Kemi, rakentaminen, rakennusala, rakennus, bolt, kirvesmies, puuseppä, timpuri, 

Kirvesmies/Timpuri

Lappeenranta
Hyvinkää
Turku
Rovaniemi
Kokkola
Helsinki
Lahti
Oulu
Kuopio
Tampere
Raahe
Joensuu
Kajaani
Hämeenlinna
Jyväskylä
Vaasa
Seinäjoki
Kouvola
Kemi
Full time, Part time & per diem, Temporary & project work, Permanent, Staffing

Published on 19.09.2021

Share this job now