Frontpage image
Frontpage image

 

Tietoa meistä

Jos jokin asia jäi vielä askarruttamaan, ota rohkeasti yhteyttä.

Alta löydät yhteystietomme.

 

 

 

ASIAKASPALVELU 

Asiakaspalvelumme vastaa mielellään kysymyksiinne työnhausta ja rekrytointimarkkinoinnin ratkaisuistamme.

     ✉️    Työnantajille: yritys@monster.fi    |   Työnhakijoille: tyonhakija@monster.fi

☎️     010 665 2180     |     Ma - Pe klo 9.00-15.00

 

MYYNTI

 

Mikko Laitinen

Sales Director
010 665 2181
mikko.laitinen@monster.fi

Kirsi Pihkanen

Account Director, Key Account Team
010 665 2182
kirsi.pihkanen@monster.fi

Teea Toiviainen

Key Account Manager
010 665 2543
teea.toiviainen@monster.fi

Ville Lustig

Sales Team Manager

 

Joel Isopahkala

Key Account Manager
010 665 6457

 

Vesa Vilenius

Key Account Manager
010 665 6360
vesa.vilenius@monster.fi

 

Krista Uusitalo

International Sales Manager
010 665 2314
krista.uusitalo@monster.fi

 

Petri Uusitalo

Regional Business Manager
010 665 3363
petri.uusitalo@monster.fi

 

Joonas Tuomi

Account Manager
010 665 2371

 

Samuli Majamäki

Account Manager
010 665 2930

 

Sami Kallio

Junior Web-Analyst, myynti
010 665 4135
sami.kallio@monster.fi

 

 

Tuukka Arho

Sales Trainee
010 665 2263

 

Ilari Hakala

Sales Trainee
010 665 2351

 

MARKKINOINTI

 

 

Annika Ruola

Chief Marketing Officer
010 665 2278

Krista Vuori

Content & Social Media Specialist
010 665 4022
krista.vuori@monster.fi

Jari Pöllänen

Junior Business Developer
010 665 2286
jari.pollanen@monster.fi

Mika Kiiskinen

Country Manager, Monster.fi
010 665 3498
mika.kiiskinen@monster.fi

Jarno Forssell

IT Development Manager
010 665 3294
jarno.forssell@monster.fi

Jesse Huusari

Product Owner, New Products
010 665 2569
jesse.huusari@monster.fi

 

Ville Virolainen

Product Manager
010 665 2856
ville.virolainen@monster.fi

 

Jonna Liukkonen

Team Leader, Customer Service

Heräsikö kysyttävää?

Haluatko tietää lisää palveluistamme? Jätä meille yhteydenottopyyntö, niin olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian!

Ota meihin yhteyttä