Frontpage image
Frontpage image

 

Tietoa meistä

Jos jokin asia jäi vielä askarruttamaan, ota rohkeasti yhteyttä.

Alta löydät yhteystietomme.

 

 

 

ASIAKASPALVELU 

Asiakaspalvelumme vastaa mielellään kysymyksiinne työnhausta ja rekrytointimarkkinoinnin ratkaisuistamme.

     ✉️    Työnantajille: yritys@monster.fi    |   Työnhakijoille: tyonhakija@monster.fi

☎️     010 665 2180     |     Ma - Pe klo 9.00-15.00

 

MYYNTI

 

Mikko Laitinen

Sales Director
010 665 2181
mikko.laitinen@monster.fi

Kirsi Pihkanen

Account Director, Key Account Team
010 665 2182
kirsi.pihkanen@monster.fi

Ville Lustig

Sales Team Manager

Vesa Vilenius

Key Account Manager
010 665 6360
vesa.vilenius@monster.fi

 

Petri Uusitalo

Senior Sales Manager, Regional Business

 

Joonas Tuomi

Key Account Manager
010 665 2371

 

Samuli Majamäki

Sales Team Manager
010 665 2390

 

Sami Kallio

Junior Web-Analyst, myynti
010 665 4135
sami.kallio@monster.fi

 

Tuukka Salo

Junior Account Manager
010 665 2263

Ilari Hakala

Account Manager
010 665 2175

Jutta Rautio

Junior Account Manager
010 665 2217

 

MARKKINOINTI & ASIAKASKOKEMUS

 

 

Annika Ruola

Chief Marketing Officer
010 665 2278

Roy Kokkonen

Content Manager

Jonna Liukkonen

Manager, Customer Service

 

Anna Lintunen

Customer Service Assistant

 

Mimosa Räty

Customer Service Assistant

KEHITYS

 

 

Jarno Forssell

IT Development Manager
010 665 3294
jarno.forssell@monster.fi

Ville Virolainen

Product Manager
010 665 2856
ville.virolainen@monster.fi

Areta Santos

Developer Trainee

areta.santos@monster.fi

MUUT

 

 

Mika Kiiskinen

Country Manager
010 665 3498
mika.kiiskinen@monster.fi

Jesse Huusari

Product Owner, New Products
010 665 2569
jesse.huusari@monster.fi

Heräsikö kysyttävää?

Haluatko tietää lisää palveluistamme? Jätä meille yhteydenottopyyntö, niin olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian!

Ota meihin yhteyttä